Jak nakupovat?

U vyhledané láhve se Vám přes tlačítko „objednat“ otevře Váš objednávkový list. Zde si vyberete způsob převzetí a variantu platby. Po zaplacení bude láhev distribuována.

Vyplněním formuláře s objednávkou poskytnete svoje kontaktní údaje, podle kterých Vás budeme kontaktovat ohledně detailů Vaší objednávky.

Láhve v tomto katalogu nelze po otevření reklamovat. Referencí je historie láhve, případně zdroj nákupu.

  • Historie láhve je při nákupu jedním z nejdůležitějších faktorů. U starých lahví champagne je to zcela zásadní. Ideální je nákup přímo ze sklepa daného domu nebo od exkluzivního importéra, kde lze předpokládat rychlou cestu ze sklepa do sklepa.
  • Aukce jsou jednou z možností získání raritních lahví ale pozor! Zkušenosti z našich dlouholetých sběratelských nákupů jsou různé, spíše negativní. Jednou jsme dokonce z prestižní aukční síně koupili DP 1964 s certifikátem původu a byla to čistá sodovka, tedy fake!! Když aukce, tak doporučujeme aukce zaměřené na vína, některé se konají přímo v Champagne.
  • Zásadní je cíl nákupu – jsou sběratelé, kteří láhev nikdy neotevřou a pak se spíše hodnotí celkový vzhled, kvalita etikety atp. Pro pijáky starších champagne platí vše viz výše.
X